Yusuf Ömer Sınav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yusuf Ömer Sınav

...Yusuf Ömer Hakkında Herşey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

1.bolum replıklerı

YazarMesaj
busra_barıs001

busra_barıs001

Kadın

1.bolum replıklerı Empty
MesajKonu: 1.bolum replıklerı   1.bolum replıklerı EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 10:36 am

okulun önünde
Barış: o ne be
Burak: hangisi kaç beygir

barış: ben gidicem burdan bitmidir piremidir ne varsa kaşınıyorum uyuyamıyorum
Aliço:eskidir ama pis değildir kardeş sende abarttın
Barış: banane adil babamıdır nedir getirin buraya gidicem
Aliço: o evinde
Barışh bizburda kaşıntıdan uyuyamıyalım adam evinde keyif çatsın
Aliço:hadi iyi geceler kardeş
Barış: hadi lenn
burakla sokakta karşılaşırlar..
burak:barııışşş..barışşş oğlum dursana
barış:duramam kardeşim hızlı olmam lazım.öğleden sonra etütüm var.sonra bir saat piyano dersim var..ee piyano hocam biraz tatlı bi abla,onu bekletmeye gönlüm el vermiyo.haa herşeyden önce annemle buluşup bana söz verdiği gitarı almam lazım.dolayısıyla uzun geyiğin kısası hızlı olmam lazım.

kürsüde annesi: biliyorum hızlı olmanız lazım.işte insanoğlı hızla ilerlerken kanunlarda ilişkilerinizi bir hukuka oturtarak hayat denen bu yarışı daha adil bir hale getirirbarışla burak

burak:ama bu hiç adil diil.yanii akşam yarışlara gelemicekmisin
barış:hayır canım saçmalama herşeyi ayarladım.hele şu gitarı alalım
burak:ya oğlum senin evde bi gitarın yokmu..? şimdi nerden çıktı bi ikinci gitar?
barışğlum bu gitar boru diil gibson..adamlar kendi kendine akort edenini bile yapmışlar.
burak:yani senin gibson bi gitarın var ama hala motorun yok.ne zaman ikna ediceksin sizinkileri
barış:sus sus o konuyu hiç açma..hem ne gerek var oğlum senn ki yokmu(motora biner..)
burak:ahh ahh..yaa uff senin ehliyetin bile yok ama
barış:aaa aaa çok ayıp.çok ayıp..kıskanıyosun diye böyle yapıyosun dimi
burak:hep aynı şeyi yapıyosun..ilerde çevirme var
barış:hangi ilerde(gaza basar)
burak:ilerde hopp hop barışa tutunur

kürsüde annesi:ilerde hepiniz bu toplums birer kanun uygulayıcı olarak hizmet ediceksiniz.ama şimdilerde her birinizin kanında tatlı bir zehir dolaşan genç insanlar olduğunuzu çok iyi biliyorum...
nerden biliyorum derseniz.bnmde tıpkı sizin yaşlarınızda bir oğlum var. ve övünmek gibi olmasın biz anne babası olarak.oğlumuzu toplum kurallarına saygılı bir genç olarak yetiştirebildik.

(bu arada barış trafik de son sürat hız)
trafikte bi adam:lan sizin altınıza o aracı veren anne babanın Allah cezasını versin.

burak:ulan makinayı sen kullanıyosun lafı benm anam babam yiyo. iyimi.
barış:ee benm hiç motorum olmayacağına göre buna biraz alışıcaksın kardeşim
burak:zaten sizinkiler seni bu halde görseler kesin kafayı yerler.
barış:ama görmüyolar dimi(daha da hızlanır)

barış:işin püf noktası da burda zaten.hem sanki sizinkiler senn ne yaptığını cok biliyolar..?
burak:ee bazen kurallara uyuyomuş gibi yapmak lazım dimi?
barış:zaten o kadar çok kural koyuyolar ki.bi tanesine uyim derken diğerini çiğnemek farz oluyo dimi..?
burak:eee aynen öyle kardeşim.zaten kurallar niçin?
barış&burak:gerektiğinde çiğnemek için..
(gülerek hızla yollarına deva ederler.)
--------------------------------------------------------------------------------

Gübrenin geri dönüşünü bilemem kardeş ama,benim burdan eve dönüşüm muhteşem olucak
http://oguzhankoc.yetkinforum.biz

1.bolum replıklerı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-