Yusuf Ömer Sınav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yusuf Ömer Sınav

...Yusuf Ömer Hakkında Herşey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mantık Hatası

YazarMesaj
ÖzGe

ÖzGe

Kadın

Mantık Hatası Empty
MesajKonu: Mantık Hatası   Mantık Hatası EmptyCuma Ocak 23, 2009 10:40 pm

arkadaşlar barışın yaş meselesini bir arkadaşımız yiğit güralp'e sordu...
Yiğit Güralp'in cevabını size de ileteyim:,

"alıntı":

ewet arkadaşlar yigit gürap le konuştum resmen ve mesajıma cevap verdi ben ona imla hatalarıyla dolu bi mesaj attım ona barışın yaş mezzusunu nasıl 19 yaşındayken üni. sonda oldudunu ve gülşen bi yaş küçükken üni. birde oldugunu sordum oda kırmadı cevapladı işteo yanıt

Bunlara çok takılma sevgili Şakircan,

Meslea senin bana yolladığın mesajda da ne cümleler ne de mesajın kendisi büyük harfle başlamıyor, içerisinde bir çok eksik ve yanlış kullanılmış kelime olduğu gibi bir dolu da imla hatası var... Ama ben Türkçe'de "w" kullanılmasa da ben onun "ve" anlamına geldiğini ve yanlışlarla dolu olsa da tüm yazdıklarını "bir öğrenci nasıl böyle bir mesaj yazabilir" diye şaşmış kalmış bile olsam yine kelimesi kelimesine anlıyorum... ]

Eminim ki sen de dizide esas anlatılmak istenenleri çok iyi anlıyorsundur... Gerisi ise sadece teferruattan ve dizinin web sayfasındaki yanlış karakter tanımlarından kaynaklanıyor...

]Ülkedeki ve yaşadığın çevredeki tüm yanlışlıklara bu derece de duyarlı olman ve tepki göstermen gerektiğine inanıyor ve sevgiyle yanaklarından öpüyorum...

İyi bir gün dileklerimle

Yiğit Güralp
http://www.asidizisi.com

Mantık Hatası
1 sayfadaki 1 sayfası